Архіви категорій: Інтернет

На новому місці з новою назвою

Поширте інформацію:

Цей блог раніше знаходився за адресою phpbeginner.rv.ua і називався «Нотатки PHP початківця»

Але з початком осені ТОВ «Хостмайстер», адміністратор національного домена .UA, посилаючись на впровадження технології EPP (протокол взаємодії реєстраторів з реєстром), попросив реєстрантів доменів у деяких зонах (в т.ч. org.ua, а також rovno.ua і rv.ua), що раніше були публічними і реєструвалися безкоштовно напряму в адміністратора, вибрати собі реєстратора і вносити річну плату за домен.

Оскільки в мене вже деякий час простоював домен site-devel.info, то платити за ще один домен я сенсу не бачу, тому вирішив перенести блог на цей домен.

Також змінив хостинг. ТОВ «Адамант», в якого раніше був розміщений блог, перестав мене влаштовувати через певні причини, зокрема, надмірну, на мою думку, турботу про безпеку, яка виявляється в тому, що вони блокують завантаження скриптами сайту даних із зовнішніх ресурсів. Через це навіть WordPress не можна оновити автоматично. На прохання клієнта з’єднання відкривають, але дістало часто звертатися з проханнями.

Ну, і при цій нагоді вирішив змінити також назву блогу. Від його створення минуло 3 роки, і початківцем у PHP я себе вже не вважаю :-P

Що ж, сподіваюся, що з новою назвою і на новому місці блогу буде непогано :)

Генерація та зберігання паролів

Поширте інформацію:

Ви використовуєте один пароль для автентифікації на всіх сайтах? Але ж це, як то кажуть, несек’юрно :)  Якщо Ваш пароль буде скомпрометовано (розкрито) хоча б на одному сайті внаслідок зламу чи недбалості адміна, зловмисники отримають доступ до Вашого облікового запису на всіх сайтах, де Ви зареєстровані. Читати далі

Кому потрібна анонімність в інтернеті?

Поширте інформацію:

Вам не хочеться, щоб кожному сайту, на який Ви заходите, передавалася Ваша IP-адреса, і відповідно, Ваше місцеперебування? Вам не хочеться, щоб у логах(журналах), які зберігає Ваш інтернет-оператор, фіксувалася інформація, куди Ви заходите, які дані отримуєте і які дані передаєте в мережу? Тоді Вам потрібне VPN-підключення! Проксі-сервери насправді не вирішують проблеми. Вони не захищають Ваш трафік від перегляду інтернет-провайдером. Крім того, вони часто не працюють і перегляд мережі з ними дуже уповільнений. З VPN сайт, на який ви заходите, не побачить Вашої справжньої IP-адреси, а побачить адресу VPN-сервера, який розташований в іншій країні. Трафік від Вашого комп’ютера (чи іншого пристрою) до VPN-сервера шифрується за надійними криптоалгоритмами, так що Ваш інтернет-оператор не бачить, що передається від Вас (до Вас), і куди саме.   Хто хоче переглядати інтернет через VPN-з’єднання, звертайтеся на мило privacy[равлик]rostik-tur.com.ua Вигідніше навряд чи знайдете.

Тільки для перегляду інтернету! Передача файлів піринговими мережами (BitTorrent тощо) через VPN-з’єднання НЕ буде дозволена.